Home

Čvrsta Deformirati novine jalgpall tana juventus Izvještač apstraktno obavještenje

Juventus kaotas Itaalias teise kohtumise järjest, esikolmik hakkab üha  kaugemale jääma - Delfi Sport
Juventus kaotas Itaalias teise kohtumise järjest, esikolmik hakkab üha kaugemale jääma - Delfi Sport

NII SEE JUHTUS | Sport 09.05: Torino Juventus kindlustas kohe Meistrite  liiga finaalis
NII SEE JUHTUS | Sport 09.05: Torino Juventus kindlustas kohe Meistrite liiga finaalis

Juventus võib täna tiitli kindlustada, Lukaku väravad hoiavad pinget |  Jalgpall | ERR
Juventus võib täna tiitli kindlustada, Lukaku väravad hoiavad pinget | Jalgpall | ERR

Juventus sai Romast jagu ja tõusis liidriks

Juventus väljus pingelisest kohtumisest võidukana | Jalgpall | ERR

Tiitlikaitsja astus suure sammu veerandfinaali suunas, Juventus leppis  viigiga
Tiitlikaitsja astus suure sammu veerandfinaali suunas, Juventus leppis viigiga

Napoli murdis Juve, kuid finaali ei pääsenud - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Napoli murdis Juve, kuid finaali ei pääsenud - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Chiellini pääses raskest vigastusest

Ikka Juventus: Napoli tahtmisest jäi väheks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi  all!
Ikka Juventus: Napoli tahtmisest jäi väheks - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

BLOGI | Serbia noor täht lõi debüüdil värava juba 33. sekundil, kuid  Juventus jäi võiduta, Chelsea on ühe jalaga veerandfinaalis - Delfi Sport
BLOGI | Serbia noor täht lõi debüüdil värava juba 33. sekundil, kuid Juventus jäi võiduta, Chelsea on ühe jalaga veerandfinaalis - Delfi Sport

Juventus tuli dramaatilises mängus välja kaheväravalisest kaotusseisust |  Jalgpall | ERR
Juventus tuli dramaatilises mängus välja kaheväravalisest kaotusseisust | Jalgpall | ERR

Juventus ei saanud koduväljakul liidrist jagu - Jalgpall - Postimees Sport:  Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt
Juventus ei saanud koduväljakul liidrist jagu - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Juventus ja Napoli sooritasid kahe peale kokku esimesel poolajal 22  pealelööki - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Juventus ja Napoli sooritasid kahe peale kokku esimesel poolajal 22 pealelööki - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Pubi RP9 - Täna spordikavas! Euroopa jalgpalli meistrite... | فيسبوك

Pubi RP9 - Täna, 12.03, kell 21:45 Jalgpalli UEFA kaheksandikfinaal Juventus  - Atlético de Madrid ELU ON NAUTIMISEKS! | פייסבוק
Pubi RP9 - Täna, 12.03, kell 21:45 Jalgpalli UEFA kaheksandikfinaal Juventus - Atlético de Madrid ELU ON NAUTIMISEKS! | פייסבוק

Juventus tuli üheksandat aastat järjest Itaalia meistriks | Jalgpall | ERR

TÄNA | Barcelona finaalivastase selgitavad Real ja Juventus | Jalgpall | ERR

Juventus lõi liigamängus seitse vastuseta väravat | Jalgpall | ERR

MEISTRITE LIIGA BLOGI | ManU tuli rongi alt välja, Bayern ja Juventus  jätkavad täiseduga
MEISTRITE LIIGA BLOGI | ManU tuli rongi alt välja, Bayern ja Juventus jätkavad täiseduga

Juventus võttis Itaalia liiga liidri vastu magusa võidu - Delfi Sport

TÄNA | Meistrite liiga jätkub pooleli jäänud kaheksandikfinaalidega. Kas  Juventus ja Madridi Real suudavad napid kaotused ümber pöörata? - Uudis.net
TÄNA | Meistrite liiga jätkub pooleli jäänud kaheksandikfinaalidega. Kas Juventus ja Madridi Real suudavad napid kaotused ümber pöörata? - Uudis.net

Luup peale | Mis masendav Juventus ja imeline Chelsea? Jalgpall on õnneks  endiselt ümmargune ja Federicod selles väga head - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Luup peale | Mis masendav Juventus ja imeline Chelsea? Jalgpall on õnneks endiselt ümmargune ja Federicod selles väga head - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!