ME v rychlobruslení 2021 Nizozemsko: Závod žen na 1500 m — Česká televize

Rychlobruslařka Hrůzová Sejpalová byla pátá na evropském šampionátu na  krátké dráze - iDNES.cz
Rychlobruslařka Hrůzová Sejpalová byla pátá na evropském šampionátu na krátké dráze - iDNES.cz

Sáblíková byla v Inzellu v závodě SP na 1500 m šestá - Aktuálně.cz

MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 1500 m — Česká televize

Sáblíková vylepšila svůj nejlepší výsledek v sezoně na patnáctistovce, v  Hamaru skončila sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková vylepšila svůj nejlepší výsledek v sezoně na patnáctistovce, v Hamaru skončila sedmá | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení 2014 Nizozemsko: Závod žen na 1500 m — Česká televize

Rychlobruslařka Erbanová skončila na MS šestá v závodu na 1500 metrů |  iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Erbanová skončila na MS šestá v závodu na 1500 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková zajela na patnáctistovce osmý nejrychlejší čas, v Heerenveenu  triumfovala Boweová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková zajela na patnáctistovce osmý nejrychlejší čas, v Heerenveenu triumfovala Boweová | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková v závodě na 1500 metrů na medaili nedosáhla, skončila šestá |  iSport.cz
Sáblíková v závodě na 1500 metrů na medaili nedosáhla, skončila šestá | iSport.cz

Sáblíková byla v závodu na 1500 metrů ve Světovém poháru osmá - Sport.cz

MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — iVysílání — Česká  televize
MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — iVysílání — Česká televize

MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká  televize
MS v rychlobruslení 2017 Jižní Korea: Závod žen na 1500 m a 5000 m — Česká televize

Rychlobruslení | olympijskytym.cz

ME v rychlobruslení 2014 Norsko: Ženy na 1500 m — Česká televize

Sáblíková byla na MS na pětce pátá, po 15 letech bez medaile |  ČeskéNoviny.cz
Sáblíková byla na MS na pětce pátá, po 15 letech bez medaile | ČeskéNoviny.cz

Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa | Ostatní sporty | Lidovky.cz

ME v rychlobruslení 2018 Rusko: Ženy na 1500 m — iVysílání — Česká televize

Sáblíková na 1500 metrů v Hamaru osmá - Aktuálně.cz

MS v rychlobruslení 2021 Nizozemsko: Závod žen na 5000 m — Česká televize

Zatuchlý Pravděpodobně Turbína jaké oblečení do 1500 m nad mořem Rozložit  Omezeno zpěvák
Zatuchlý Pravděpodobně Turbína jaké oblečení do 1500 m nad mořem Rozložit Omezeno zpěvák

Wüstová má po triumfu na 1500 m rekordní desátou medaili z OH - Sport.cz

MS v rychlobruslení 2020 USA: Závod žen na 5000 m — Česká televize

Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2021: kdy jede Sáblíková a Zdráhalová? | iSport.cz

Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 5000 metrů ženy –  Wikipedie
Rychlobruslení na Zimních olympijských hrách 2010 – 5000 metrů ženy – Wikipedie

Erbanová na MS překvapila šestým místem na 1500 m, zlato má Wüstová -  Deník.cz
Erbanová na MS překvapila šestým místem na 1500 m, zlato má Wüstová - Deník.cz

Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje -  iDNES.cz
Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje - iDNES.cz

🥇Mistrovství Evropy v rychlobruslení 2021 - program, výsledky | BetArena.cz

Sáblíková byla na Světovém poháru v Heerenveenu devátá na 1500 metrů -  Sport.cz
Sáblíková byla na Světovém poháru v Heerenveenu devátá na 1500 metrů - Sport.cz

Skvělá Sáblíková. Vyhrála nejdelší trať a z evropského víceboje veze bronz  - Deník.cz
Skvělá Sáblíková. Vyhrála nejdelší trať a z evropského víceboje veze bronz - Deník.cz