Tallinna Meistrivõistlused korvpallis - Home | Facebook

Alexela 3×3 korvpalli Tallinna meistrid 2021 – Basket3x3.ee

TTÜ Korvpallikool - Korvpallitrenn Tallinnas ja Harjumaal

Tallinn oli naiste Balti liigas üle Tartust | Korvpall | ERR

KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas  pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee
KA Tallinna Kalev U20 tiim sai kodusel EYBL-i etapil teise koha ning tagas pääsu finaalturniirile – Korvpall24.ee

Kalev lõhkas korvpalli meistriliiga play-off'ide avamängus üllatuspommi |  Korvpall | ERR
Kalev lõhkas korvpalli meistriliiga play-off'ide avamängus üllatuspommi | Korvpall | ERR

Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Kalev/TLÜ lõpetas uute leegionäride  eestvedamisel ligi kolm kuud kestnud võitudeta seeria
Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Kalev/TLÜ lõpetas uute leegionäride eestvedamisel ligi kolm kuud kestnud võitudeta seeria

Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna  Ülikool
Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool

Tallinna Ülikool vs 1182 Tallinn - Korvpalli naiste meistriliga finaal,  25.04.2016 - YouTube
Tallinna Ülikool vs 1182 Tallinn - Korvpalli naiste meistriliga finaal, 25.04.2016 - YouTube

Uudised - Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Euroopa U20 korvpalli  noorteturniir
Uudised - Sel nädalavahetusel toimub Tallinnas Euroopa U20 korvpalli noorteturniir

Korvpalli Tallinna karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool |  Korvpall | ERR
Korvpalli Tallinna karika võitisid BC Kalev/Cramo ja Tallinna Ülikool | Korvpall | ERR

27 02 2019 Tallinn Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev Basketball Kalev  Cramo vs Tallinn Kalev FOT
27 02 2019 Tallinn Korvpall Kalev Cramo vs Tallinna Kalev Basketball Kalev Cramo vs Tallinn Kalev FOT

Tallinna Ülikooli korvpallinaiskond - Home | Facebook

Algab korvpalli ja võrkpalli kontrollturniir Tallinna karikas | Korvpall |  ERR
Algab korvpalli ja võrkpalli kontrollturniir Tallinna karikas | Korvpall | ERR

Korvpalli Meistriliiga play-offid algavad täna TalTechi ja Tallinna Kalevi  vastasseisuga - Sport.tv3.ee
Korvpalli Meistriliiga play-offid algavad täna TalTechi ja Tallinna Kalevi vastasseisuga - Sport.tv3.ee

Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning  alistas Tartu Ülikooli
Korvpalli Meistriliiga - KML. Tallinna Kalev/TLÜ pani kogemuse maksma ning alistas Tartu Ülikooli

Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Kalev/TLÜ üritab neljandal korral Tartu  Ülikooli võiduta jätta
Korvpalli Meistriliiga - Tallinna Kalev/TLÜ üritab neljandal korral Tartu Ülikooli võiduta jätta